1. Nová auta
  2. Toyota Yaris

Toyota Yaris

Kompaktní génius bere silnice útokem

Kompaktní génius bere silnice útokem

Nový Yaris kombinuje pokrokovou hybridní technologii s nepřehlédnutelným designem, který zdaleka hlásá, že je připraven vyrazit. Yaris je dokonalou volbou do města, ale jako doma se cítí i na dálnici. Vůz postavený na architektuře TNGA od Toyoty poháněný vyspělým hybridním systémem byl navržen pro nezapomenutelné chvíle strávené cestováním.

Toyota Yaris – nejdůležitější vlastnosti

Vůz navržený pravými nadšenci, poháněný posedlostí

Každý kousek nové Toyoty Yaris byl promyšlen do posledního detailu. Má odvážný a výrazný postoj, který vyzařuje bezpečí, které je v souladu s jeho agilní a dynamickou povahou. 

Hybrid, elektrizující síla

Yaris přináší zbrusu nový zážehový motor 1,5 litru a zdokonalený hybridní systém 4. generace pro bezkonkurenční spojení jízdních schopností a mimořádně nízké spotřeby paliva.

Elegance pro každý den

Yaris s moderním, příjemným a stylovým interiérem spojuje kvalitní zpracování a ambientní osvětlení tak, aby vzniklo prostředí oslovující všechny smysly, které vás nikdy nepřestane bavit. 

Navrženo pro svobodomyslného ducha

Postaveno pro město

Toyota Yaris GR SPORT spojuje kompaktní rozměry do města, tolik oceňované každým řidičem, se sportovním a dynamickým vzhledem vozů postavených na tradici Toyota Gazoo Racing. Svobodomyslný vůz, čerpající z tradic rallyového závodění, doslova překypuje energií a skýtá vrcholné potěšení za volantem.

Kompaktní podoba.
Dospělý přístup

Usedněte za volant nové Toyoty Yaris GR SPORT a nechte si vykouzlit úsměv na tváři při každé jízdě. Kompaktní, stylový a sympatický městský hybrid je jedinečným zhmotněním půvabu. Exkluzivní odstín karoserie a kultivované stylistické prvky propůjčují Toyotě Yaris GR SPORT atraktivní sportovní vzhled. Řada odkazů k týmu Toyota Gazoo Racing – od nové mřížky chladiče až po zadní difuzor. Velké věci přicházejí v kompaktní podobě.

Interiér inspirovaný světem motorsportu

Vše spočívá v detailu. K usednutí lákají stylová sedadla čalouněná černou látkou s kultovním červeným prošíváním GR SPORT a doplněná logy GR SPORT na hlavových opěrkách. Vzhled inspirovaný soutěžemi WRC dokládají sladěné červené akcenty na volantu obšitém kůží a voliči převodovky. Charakter stvrzují sportovní hliníkové pedály. Ke sportovní atmosféře v kabině přispívá i tlačítko spouštění motoru a přístrojový štít.

Detaily jako základ kvalitní jízdy

Za vynikající stabilitou a ovladatelností stojí robustní a lehká karoserie doplněná o aerodynamické prvky, jakož i nová 18" litá kola s broušenými povrchy. Na tradice týmu Gazoo Racing odkazují poutavé detaily, jako např. dekorativní linky na kolech v exkluzivní červené GR SPORT. Mimořádné jízdní schopnosti a suverénní styl.

Yaris GR SPORT

Přesedněte do modelu, jehož design vychází ze stylu závodního rally týmu TOYOTA GAZOO Racing. Nejnovější Yaris GR SPORT kombinuje sportovní charakter, bezkonkurenční komfort a dynamiku v každé zatáčce. Připravte se na silný zážitek.

Sportovní styl

Yaris GR SPORT je působivý již na první pohled. Dvoubarevný exteriér se střechou v odstínu klavírní černé, leštěná 18" hliníková kola s červenými akcenty, nová přední maska chladiče a zadní difuzor ve tvaru T evokují vůz závodního týmu TOYOTA GAZOO Racing.

Originální interiér

Kabina nového Yarisu GR SPORT vypadá velmi atraktivně. To vše díky sadě speciálních doplňků, jako jsou logo GR na mnoha prvcích výbavy, červeném prošívání na volantu a řadicí páce, exkluzivní metalické akcenty v celém interiéru nebo vyhřívaná sedadla s čalouněním z ekologického semiše Ultrasuede™.

Výjimečná jízda

Esencí modelu Yaris GR SPORT jsou dynamické jízdní vlastnosti. Tato verze dostala upravené přední a zadní zavěšení kol, jež se spolu s platformou TNGA projevuje lepšími jízdními vlastnostmi, přilnavostí a stabilitou karoserie a rychlejšími reakcemi na řízení. Na výběr jsou také dvě pohonné jednotky – hybridní s kombinovaným výkonem 116 k a benzinová 1,5 o výkonu 125 HP se šestistupňovou manuální převodovkou.

TOYOTA GAZOO RACING

Objevte sportovní stránku Toyoty. Objevte modely GR, jejichž výkony a technologie prověřené na závodních tratích zrychlí Váš tep, a také řadu GR SPORT, která se vyznačuje výjimečným designem a bohatou výbavou.

Zajeďte si pro vítězství

Detailnější zobrazení

Prohlédněte si vybrané stylové detaily, díky nimž je Toyota Yaris skutečně nepřehlédnutelná.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.
  • Vítěz auta roku 2021

    Nový Yaris byl korunován Autem roku 2021.

    Díky vítěznému spojení energizující hybridní síly a stylového městského designu získal Nový Yaris prestižní titul Auto roku 2021, který udělují nejzkušenější evropští automobiloví novináři.

    Když máte energii dělat dojem, proč se zastavovat?