1. Majitele
  2. Udrzba
  3. Expresni servis

Expresní servis

Kvalita a pohodlí ve vašem servisu. Expresní servis Toyota vás vrátí zpět na silnici v méně než 60 minutách.

Dvojí pozornost, jednotná cena

Když se blíží pravidelná prohlídka vašeho vozu, vysokou kvalitu služeb, která je od značky Toyota očekávaná si nenecháte ujít. Samozřejmě očekáváte, že se váš vůz dostane do rukou specializovaného pracovníka a vše proběhne pohodlně a bez komplikací. Proto jsme zavedli Expresní servis - víme totiž, že požadujete úroveň služeb, která přesně odpovídá vašemu životnímu stylu.

Expresní servis Toyota zabere maximálně 60 minut. Zvolíte si vyhovující čas, přivezete váš vůz a ani ne o 60 minut později odjíždíte. A navíc máte možnost vybrat si službu, určenou přesně pro vás.

Takže příště až přijde čas pro váš vůz, rozhodně doporučujeme vyzkoušet Expresní servis Toyota. O dostupnosti této služby se informujte u svého autorizovaného partnera Toyota.

Pokud si vyberete Expresní servis Toyota, váš vůz dostane pozornost dvou specializovaných techniků, kteří precizně odvedou plánované úkony. Čas je poloviční, ale cena zůstává stejná jako u standardního servisu. Jistě přivítáte rychlost a efektivitu zdarma a vědomí, že budete mít na čas zase klid.

Samotný průběh je navržen tak, aby byl co nejpřímočařejší a nejefektivnější a to v každé fázi od chvíle, kdy zavoláte až po vytištění faktury. A zatímco čekáte, můžete si vychutnat šálek kávy, přečíst noviny nebo procházet internet. Vlastně můžete dělat vše, co si přejete a to s vědomím, že za hodinu už budete spokojeni odjíždět. To je závazek značky Toyota.

 

Technologie k vašim službám

Klíčem k úspěchu Expresního servisu je zázemí specialistů a technického vybavení, které bylo navrženo přesně pro tyto potřeby - tedy odvést kvalitní práci v méně než 60 minutách. Je používané k zrychlení obvyklých úkonů a spolu s efektivním přístupem zkušených specialistů dochází k dramatickému snížení lhůt jednotlivých kroků. A zároveň dostát pověsti skvělé kvality značky Toyota.
 

Pohodlí až na prvním místě

Expresní servis je rychlou a snadnou cestou v údržbě vašeho vozu. Protože pracujeme na počkání, nemusíte čekat na vůz celý den nebo se starat o vyzvednutí a odevzdání náhradního vozu. Zatímco sedíte a odpočíváte, vašemu vozu se dostává prvotřídního zacházení - prémiové služby už nejsou určeny jen privilegovaným.


Hodinu rozděleni, zbytek života spolu

Vzhledem k tomu, že Expresní servis je jednodušší a pohodlnější než kdy předtím, plánovaná prohlídka vozu může být i zpříjemněním dne.