1. Nová auta
 2. Yaris Cross

Yaris Cross

Objevte radost v hybridním pohonu

Yaris Cross GR SPORT

Proměňte každou cestu ve vzrušující dobrodružství. Komfortní interiér Toyoty Yaris Cross GR SPORT plný propracovaných detailů a inovativních prvků Vám umožní vychutnat si jízdu. Speciálně vyladěné odpružení zlepšuje přilnavost a zvyšuje jistotu při řízení.

Vzrušující design

Toyota Yaris Cross je v nové verzi GR SPORT vybavena 18" koly z lehké slitiny GR SPORT, která zdůrazňují jedinečný styl vozu.

Originální interiér

V prostorné kabině Toyoty Yaris Cross GR SPORT najdete mnoho detailů, které odkazují na rallyový rodokmen vozu, včetně loga GR SPORT na volantu a přístrojové desce nebo červeného prošívání na volantu. Sedadla mají čalounění z ekologického semiše Ultrasuede™ s koženými boky a červeným prošíváním.

Sportovní detaily

Charakter Toyoty Yaris Cross GR SPORT dotváří povrchová úprava přední masky chladiče GR SPORT a zadní nárazník ve sportovním stylu s difuzorem.

Pro suverénní život bez obav

Yaris Cross se svým výrazným designem a zvýšenou polohou za volantem přináší postoj nefalšovaného SUV při zachování kompaktních rozměrů.

Vždy v pohybu

Kompaktní Yaris Cross s větší světlou výškou a zvýšenou polohou za volantem dodává nezbytnou sebejistotu při zdolávání nástrah městské džungle podle vašich pravidel. S Yarisem Cross vás nikdy nic nezastaví – tak vypadá uklidňující kombinace inteligentního pohonu všech kol a prostorného interiéru se skvělou využitelností pro každý den.

Bezkonkurenční postoj za všech situací

Jedinečná kombinace hybridní technologie s inteligentním pohonem všech kol Toyoty Yaris Cross dodává pocit nezastavitelnosti. Hybridní systém s autonomním dobíjením přináší v dané třídě bezkonkurenční jízdní schopnosti a hospodárnost, zatímco pohon AWD-i dodává uklidňující pocit kontroly při každodenním cestování a na kluzkých površích.

Prostor pro vaše potřeby

Yaris Cross je plný pokrokových řešení – ať již jde o pomocnou ruku při nakupování nebo prostor pro vaše koníčky a záliby. Při příchodu obtěžkáni taškami oceníte elektrické otevírání pátých dveří s automatickým ovládáním pohybem nohy; k dispozici jsou sklopná zadní sedadla, dělená v poměru 40:20:40, společně s praktickým dvojitým dnem kufru, umožňujícím výškové nastavení i rozdělení na dvě části podle nároků na prostor.

Toyota Yaris Cross – nyní k dispozici v provedení GR SPORT

Váš oblíbený vůz je nyní k dispozici ve výrazném sportovním provedení. Yaris Cross GR SPORT se zařazuje do kultovní modelové řady Toyota Yaris, kam přináší vylepšený styl a podvozek pro ještě lepší jízdní schopnosti a pocity za volantem.

Yaris Cross
 • Exkluzivní prvky exteriéru

  Nově koncipovaná mřížka chladiče zaujme sportovnějším vzhledem s exkluzivním (za tepla lisovaným) vzorem rastru.

 • Odpružení a litá kola

  Nový Yaris Cross GR SPORT, zkrášlený 18" litými koly se strojově opracovanými povrchy, přináší vytříbený styl a dokonalejší odladění podvozku.

 • Styl interiéru

  Toyota Yaris Cross GR SPORT se chlubí atraktivní kabinou s logem GR SPORT na volantu a panelu sdružených přístrojů. Decentní styl GR SPORT se promítá i do červeného prošívání na volantu a hlavici řadicí páky.

 • Sportovní interiér

  Yaris Cross GR SPORT je vybaven speciálními předními sedadly s novým materiálem čalounění, červeným prošíváním a logem GR SPORT na hlavové opěrce.

 • Zadní difuzor

  Ikonický styl GR SPORT se promítá dokonce i na záď vozidla. K vitálnímu a sportovnímu vzhledu přispívá nově pojatý zadní difuzor.

Toyota T-Mate. Stále s vámi pro bezpečnější cestování

Toyota Yaris Cross nabízí bezpečnostní funkce na vrcholu třídy prostřednictvím systému T-Mate, spolehlivého partnera pro vaše cestování. T-Mate zahrnuje řadu systémů na podporu řízení a ke zvýšení bezpečnosti jízdy, ať již na dálnicích, ve městě nebo při parkování. Se systémem T-Mate jste vždy v bezpečných rukách. V seznamu níže je uveden výběr hlavních prvků; kompletní seznam systémů T-Mate pro Toyotu Yaris Cross najdete v ceníku vozu.
 • Předkolizní bezpečnostní systém (PCS)

  Předkolizní bezpečnostní systém dokáže rozpoznávat rizika a zamezovat střetům s jinými vozidly, chodci a cyklisty. Funguje tak, že varuje řidiče akustickou i optickou výstrahou a sám pomáhá brzdit. V případě, že řidič nezačne včas brzdit sám, automaticky se aktivují brzdy s cílem střetu zcela zabránit, nebo alespoň zmírnit jeho následky. Nejnovější generace PCS poskytuje podporu řízení i při projíždění křižovatkou a dokáže zlepšit manévr řízení v případě rizika nárazu.

 • Inteligentní adaptivní tempomat (IACC)

  Tento systém vás udržuje v minimální předem nastavené vzdálenosti od vozidla vpředu. Je-li odstup kratší než přednastavená hodnota, systém zpomalí vůz a případně použije brzdy a aktivuje brzdová světla. Je-li vozidlo vybaveno systémem rozpoznávání dopravních značek (RSA), tento systém rovněž rozpoznává rychlostní omezení na trase a doporučuje nezbytné změny nastavení.

 • Asistent pro udržení uprostřed jízdního pruhu (LTA)

  Navržen tak, aby jízdu na dálnici učinil bezpečnější. Tento systém sleduje vyznačené jízdní pruhy na vozovce a v případě, že vozidlo začne přejíždět do jiného pruhu bez předchozího použití směrového signálu, jemně zkoriguje směr jízdy.

 • Panoramatický monitor s kamerou 360° (PVM)

  Parkování je snazší a bezpečnější s tímto systémem, který kombinuje snímky ze čtyř kamer a vytváří téměř 360° pohled na vaše okolí.

 • Parkovací senzory s automatickou brzdnou funkcí (ICS)

  Inteligentní systém varuje řidiče na překážky před nebo za vozem a automaticky zabrzdí, aby se vyhnul kolizi.

 • Pokročilý parkovací asistent Toyota Teammate

  Tento systém ovládá akceleraci, řízení, brzdění a řazení, aby vám pomohl bezpečně zaparkovat. Dokáže si dokonce zapamatovat vaše oblíbená parkovací místa, která nejsou definována čarami nebo sousedními objekty.

 • Systém sledování slepého úhlu (BSM)

  Systém sledování slepého úhlu upozorňuje řidiče na všechna vozidla, která by mohl ve vnějších zpětných zrcátkách přehlédnout. Funkce je obzvláště užitečná při přejíždění z pruhu do pruhu nebo předjíždění jiných vozidel.

Nový multimediální systém

Toyota Yaris Cross může být vybavena nejnovějším multimediálním systémem Toyota Smart Connect®, který je plný skvělých funkcí, které vám usnadní jízdu. Díky přehlednému 9“ HD displeji může každý řidič využívat inovativní služby mobility nebo technologie podporující přístup k navigaci a dalším multimediálním aplikacím.

Cloudová navigace connected

Multimediální systém Toyota Smart Connect® má online připojení k mapám v cloudu, takže zobrazuje dopravní informace v reálném čase, stejně jako dostupné trasy.

Aktuální informace o dění na silnici

Online navigace znamená, že všechny dopravní události jsou aktualizovány v reálném čase a řidič se může efektivněji vyhýbat dopravním zácpám, pracím na silnici nebo používat spolehlivá upozornění na radary a rychlostní limity.

Bezdrátové Android Auto™ A Apple Carplay*

Toyota Smart Connect® umožňuje bezdrátové online připojení k telefonu prostřednictvím rozhraní Android Auto™ a Apple CarPlay*, díky čemuž dochází k rychlejšímu přenosu dat a většímu pohodlí při používání.

TOYOTA GAZOO RACING

Objevte sportovní stránku Toyoty. Objevte modely GR, jejichž výkony a technologie prověřené na závodních tratích zrychlí Váš tep, a také řadu GR SPORT, která se vyznačuje výjimečným designem a bohatou výbavou.

Zajeďte si pro vítězství

Yaris Cross galerie

Od sofistikovaného designu až po prostorný interiér prozkoumejte způsoby, jak vám Yaris Cross umožňuje žít život po svém.

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.