1. Nová auta
  2. PROACE

PROACE

Partner pro jakoukoli práci

Chytrá řešení, na která se můžete spolehnout při jakékoli práci. 

PROACE nabízí spolehlivá řešení pro jakoukoli práci. Toyota PROACE je koncipována jako univerzální užitkový vůz, o čemž vypovídá celkem 11 různých kombinací karoserie a délky, s možností volit i různá uspořádání dveří.

Hlavní vlastnosti Toyoty PROACE

Ať už se zabýváte čímkoli, jiný užitkový vůz než Proace potřebovat nebudete.

Pokud jste řemeslník, nebo drobný podnikatel, musíte zvládnout hodně práce. Toyota Proace je zde, připravena vám pomoci. Byla navržena tak, abyste už jiný užitkový vůz nepotřebovali. K dispozici jsou 2 modely – kompaktní City a standardní Proace, ten navíc dostupný ve dvou délkách. Na výběr máte celkem pět různých typů karoserie.

Toyota k vašim službám

Servisní partneři Toyota nabízí všem uživatelům modelu Proace vysokou kvalitu a odborné znalosti. Naši technici byli vyškoleni podle nejvyšších možných standardů, používají výhradně originální díly a poskytují služby na velmi vysoké úrovni. Toyota nabízí bezkonkurenční protihodnotu za investované peníze i pohodlí komplexních servisních služeb.

Spolehlivost a bezpečnost

Spolehlivá a bezpečná. Taková je nová Toyota Proace. Legendární spolehlivost vozů Toyota doplněná o 5* v hodnocení EuroNCAP a systém Toyota Safety Sense. To vše je zárukou, že vždy dorazíte do cíle vaší cesty, ať už je kdekoliv.

Toyota PRO-Touch

Multimediální soustava Toyota PRO-Touch byla vybavena 7" dotykovým displejem s celou řadou funkcí: Bluetooth® hands free, podpora ovládání iPod a MP3 přehrávače či konektivita USB/ Bluetooth®.

Galerie

Obrázky v galerii se vztahují ke konkrétnímu modelu, nikoli ke stupni výbavy.

Toyota Professional

Využijte služeb od Toyoty, které pomohou vašemu podnikání.
Zjistíte více